ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)

Go down 
+2
Garabeda
denaro
6 posters
АвторСъобщение
denaro
Congress
denaro


Име в играта : AUDAN
Posts : 33
Join date : 24.09.2011

Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime31/10/2011, 18:34

ЗдравейтеSmile

Имам следната идея и искам да я напиша тук, за да може съответно депутатите на партията да я предложат на парламентаSmile

Понеже , въпреки че има хора 24/7 в играта, понякога се налага на президента да не бъде онлайн, поради лични проблеми/ангажименти ми се роди една идея в играта.

Какво е вицепрезидента:?

Това е доверен на президента човек, който има паса на акаунта на президента.

Пример кога е нужен вицепрезидента:
Дори да е рядко, понякога може да се наложи да се пусне атака по някой регион , а президента да го няма и България да е без битки. Имаше един такъв случай този месец , при който стояхме без битка до 22:00 часа. Та, колкото и рядко да се случва при съществуването на един човек, който е на линия в този момент, това може да се избегне. Разбира се , става дума за НАИСТИНА доверен човек, защото говорим за личния акаунт на президента на страна, но не смятам, че сме такива хора, че да крадем.(пример - личния ми акаунт знаят към 10 човека, този на орга - 3, но нищо никога не е липсвало).


Ще ви помоля да си дадете мнението по този въпрос Smile За, против или за , но с допълненияSmile
Върнете се в началото Go down
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime31/10/2011, 20:53

Против правилата на играта е Wink

А ако все пак е възможно, то тогава кандидат-президентът може да обяви вицето си при обявяване на кандидатурата.

Като цяло съм положително настроен
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
vladifetfov

vladifetfov


Име в играта : vladifetfov
Posts : 48
Join date : 24.09.2011

Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime1/11/2011, 07:12

Ако се съгласува с админа, за да няма проблеми може да се осъществи Smile
Върнете се в началото Go down
pyromaniac
Congress
pyromaniac


Име в играта : Pyromaniac
Posts : 159
Join date : 24.09.2011

Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime1/11/2011, 09:32

Основното е, че спада към графа Account Sitting, което е забранено от Админ Wink За това аз се въздържам.
Върнете се в началото Go down
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime1/11/2011, 13:23

И според мен идеята не е много добра.. още повече, че някои президенти(бъдещи или сегашния), могат да нямат толкова доверен човек... Така че ):
Върнете се в началото Go down
Pachosan
Congress



Име в играта : Pachosan
Posts : 34
Join date : 16.10.2011

Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime1/11/2011, 17:30

Като цяло идеята не е лоша, но е против правилата, така че едва ли е осъществима Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)   Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение за нов пост - вицепрезидент (идея)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предложение за конституцуя
» Предложение за закон за даване на българско гражданство

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
E-sim Bulgaria :: Политика :: VIP-
Идете на: