ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime21/10/2011, 19:23

Може да не съм казал, но пак ще повторя изискванията към кандидат-депутатите на V.I.P.

1. Да са написали поне едно лично съобщение до мен с ясно изложени цели/мотиви на кандидатурата им. Имайте предвид, че част от съобщението ви може да бъде стане публично достояние, за да видят хората какво сте обещали и какво сте свършили накрая на мандата ви. Затова когато пишете кандидатурата си трябва да имам изричното ви съгласие, че нямате нищо против да публикувам част от съобщението ви, която касае мотивите/цели на кандидатурата ви.

2. Да са дарили /на личния ми акаунт/ гаранция 2 злато, които ще им бъдат върнати ако не бъдат избрани за депутати или след изтичане на мандата


Отделно, когато се пускат в изборите, е добре да имат линк с хубава презентация /не е задължително, но е препоръчително/

Какво ще гледам, когато подбирам кандидатите на V.I.P. - освен горепосочените 2 задължителни условия, които са необходими, но не достатъчни, идеалните кандидати трябва да са:

- активни
- със забележимо присъствие в играта /вестник/ и/или във форума
- със собствени идеи и мнение
- присъствие в партията /не кандидати еднодневки, които са влезли в партията, единствено за да се пуснат в изборите/ - това май ще е най-сериозната цедка

Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime22/10/2011, 06:43

Засега трима души са изпълнили всички изисквания:

- Bruken
- Fantasmagor
- Pachosan
- ExecutorArtanis
- Karstroy

AUDAN го чакам да даде 2 злато до края на деня, иначе го махам
Krisz може да го пусна ако има ясна визия за мястото си в парламента и даде 2 злато Wink

Останалите нямат шансове. На 24-ти сутрин ще пусна статия как да гласуваме!
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
Kaizen

Kaizen


Име в играта : Kaizen
Posts : 20
Join date : 29.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime24/10/2011, 21:32

Има ли значение за кой от тази група ще гласуваме? Питам от гледна точка на това да не вземат да отидат болшенството от гласовете в 1-2 души а останалите да отпаднат.
Върнете се в началото Go down
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime25/10/2011, 22:52

Принципно нямаше значение, но за РАДОСТ, всички сме вътре Smile
Върнете се в началото Go down
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime26/10/2011, 10:37

Vsichki bez ExecutorArtanis Wink

No kato cqlo sym dovolen ot izborite - glasovete bqha dobre razpredeleni.
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
pyromaniac
Congress
pyromaniac


Име в играта : Pyromaniac
Posts : 159
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime26/10/2011, 12:11

Ако не броим, че разни субекти, дето или нищо не свършиха предния мандат получават 2 пъти повече от мен или такива, дето да се чуди човек какво ще правят в парламента, като себе си не могат да оправят.

А аз бях на ръба да отпадна, при условие, че с прима двамата действахме осново по оправянето на законовите положения във форума.
Върнете се в началото Go down
Kaizen

Kaizen


Име в играта : Kaizen
Posts : 20
Join date : 29.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime27/10/2011, 00:36

Naming and shaming - това е името на играта. Хората вместо да пускат статии или шаутове за това кой подбивал цените, от кой да не се купувало или точел златото в иначе свободния пазар, подобни агитации трябва по-скоро да се случват на политическия фронт и партиите да си държат кандидатите под лупа.

Бройката им гласове мога само да си я обясна с това че агитират чрез лични и на 2 кликърите им е все тая така че просто гласуват за който им е писал. Също така като се замисля, май нищо не пречи на такива хора да ползват мултита само за гласове.
Върнете се в началото Go down
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime27/10/2011, 04:59

мен ми беше все тая дали ще стана депутат или не... исках, но не дотолкова, че да тръгна да се занимавам да пращам лични... даже шоутове не пусках, само в началото за статията... Нали ще направим сега една стена на срама, гледай к'во бързо ще избягат сами Smile
Върнете се в началото Go down
Kaizen

Kaizen


Име в играта : Kaizen
Posts : 20
Join date : 29.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime21/11/2011, 17:01

кои са ни кандидат-депутатите сега?
Върнете се в началото Go down
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime21/11/2011, 17:10

http://e-sim.org/congressElections.html

Чакаме да видим кои ще се кандидатират
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
Sponsored content





Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.   Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.
» [VIP] Кандидат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
E-sim Bulgaria :: Политика :: VIP-
Идете на: