ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Партиен прдседател

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Партиен прдседател Empty
ПисанеЗаглавие: Партиен прдседател   Партиен прдседател I_icon_minitime13/12/2011, 21:16

Пускам се отново на изборите за партиен председател поради неактивността на Мишо.

Каква ми е целта като председател на ВИП - партията да бъде една разумна опозиция на Росен /а.к.а. др–лове/ и неговата Bulgarian Party - еднолично ръководене на държавата не е от полза за никого.
А Българската партия и нейният преседател Росен в частност в момента все още определят до голяма степен политиката на страната.

Както и да е - няма да задълбавам в тази тема, а какво ще направя за партията. Не искам да превръщам партията в лидерска, затова всеки който има желание да каже нещо, да изрази идея най-вече, е свободен да го прави. В тази връзка бих приканил Митака да сподели своите виждания като кандидат на партията, за да могат партийните членове ясно да заявят своята позиция за политиката на партията.

Ако аз съм председател на партията:
- Ще съм твърдо против Росен да застане начело на държавата при евентуален успешен импийч на Еран и ще помоля представителите на ВИП да гласуват против евентуална негова кандидатура!
- Ще изисквам по-строга отчетност от президент и правителство /да, имаме и министри/ за това какво са свършили и какво не през изминалия мандат
- Ще има стриктни и ясни критерии при избор на кандидати за парламента, най-важния от които: активност /но няма да се подценява и лоялността към идеите на партията/
- С помощта на партийните членове ще се опитам да постигна по-голяма вътрешно-политическа стабилност, като настоявам за обединение, т.е. да не се делим на армия, паравоенни, цивилни, когато на карта са заложени българските интереси. Няма да се толерират никакви изцепки от сорта на - тия са медалисти - няма да взимат финансиране. Ония са с твърде малка сила - също без финансиране. Всеки бг играч, който е на линия в края на важни рундове ЩЕ трябва да получава финансиране.


За мен няма значение дали членовете на ВИП са армейци, паравоенни, цивилни - щом са вътре в партията значи споделят идеите й. Щом са вътре в партията имат право да определят бъдещето й. Не бъде безучастни - дайте своите идеи за развитието на партията и ги отстоявайте!
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
MuTaKa
Congress
MuTaKa


Име в играта : MuTaKa
Posts : 10
Join date : 24.09.2011

Партиен прдседател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партиен прдседател   Партиен прдседател I_icon_minitime13/12/2011, 21:32

Подкрепям с две ръце твоите насоки и възгледи за развитието на партията, по този начин й аз ще изисквам гласуване за нов лидер на България, ако по стечение на обстоятелствата се приеме импийч на Еран. Все пак трябва да се даде шанс на младите, но не толкова опитни, за това е парламента да помага и подкрепя президента.

Върнете се в началото Go down
vladifetfov

vladifetfov


Име в играта : vladifetfov
Posts : 48
Join date : 24.09.2011

Партиен прдседател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партиен прдседател   Партиен прдседател I_icon_minitime14/12/2011, 16:10

Хаха... Гаро, въобще няма да се съобразявам с личните ти вражди, ако трябва да се избира нов президент!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Партиен прдседател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Партиен прдседател   Партиен прдседател I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Партиен прдседател
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
E-sim Bulgaria :: Политика :: VIP-
Идете на: