ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Приветственно съобщение за реферали

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Eran
Congress
Eran


Име в играта : Eran
Posts : 40
Join date : 24.09.2011
Age : 60

Приветственно съобщение за реферали Empty
ПисанеЗаглавие: Приветственно съобщение за реферали   Приветственно съобщение за реферали I_icon_minitime2/12/2011, 11:16

Поради липсата на отделен форум за менторите пускам темата тук. Целта е новорегистрираните играчи да се приветстват по един и същ начин от менторите:

=======================
топик: Добре дошли
Съобщение:
Здравей аз съм ..тук твоя ник.. ( ментор). Пиша ти това с цел да ти помогна в бъдещото ти развитие в тази игра. Ако имаш въпроси или нужда от помощ, можеш да се объщаш към мен, ще се постарая да помогна.

Можеш да намериш инфо за играта ТУК , също така имаме наш български форум с допънителна информация тук: Форума не на е-сим , е-сим БГ уики е мястото където могат да се намерят отговори на много въпроси.

Ако предпочиташ ИРК, тук можеш да намериш нашият български ИРК канал. Там също ще се радват да ти помогнат.

Имаме доста голяма общност и в скайп, ако искаш да те добавя в общ чат, или искаш да ме потърсиш там, можеш да ме намериш на
скайп: ..тук твоя скайп..

Ще се радвам да помогна с каквото мога.

С приятелски поздрав,

тук твоя ник
=============================
Моля коментирайте с цел да уеднаквим реакцията си към новите и с това да сме максимално полезни.
Върнете се в началото Go down
Neftochimic




Име в играта : Neftochimic
Posts : 18
Join date : 21.10.2011
Location : Бургас

Приветственно съобщение за реферали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приветственно съобщение за реферали   Приветственно съобщение за реферали I_icon_minitime2/12/2011, 15:20

Eran написа:
Поради липсата на отделен форум за менторите пускам темата тук. Целта е новорегистрираните играчи да се приветстват по един и същ начин от менторите:

=======================
топик: Добре дошли
Съобщение:
Здравей аз съм ..тук твоя ник.. ( ментор). Пиша ти това с цел да ти помогна в бъдещото ти развитие в тази играта. Ако имаш въпроси или нужда от помощ, можеш да се обръщаш към мен, ще се постарая да ти помогна.

Информация за играта можеш да намериш ТУК , също така имаме наш български форум с допънителна информация, който се намира на този адрес: Форум на е-сим , е-сим БГ уики е мястото където могат да се намерят отговори на много въпроси.

Ако предпочиташ ИРК, тук можеш да намериш нашият български ИРК канал. Там също може да потърсиш помощ.

Имаме доста голяма общност и в скайп, ако искаш да те добавя в общ чат, или искаш да ме потърсиш там, можеш да ме намериш на
скайп: ..тук твоя скайп..

Ще се радвам да ти помогна с каквото мога.

С приятелски поздрав,

тук твоя ник
=============================
Моля коментирайте с цел да уеднаквим реакцията си към новите и с това да сме максимално полезни.
Върнете се в началото Go down
Eran
Congress
Eran


Име в играта : Eran
Posts : 40
Join date : 24.09.2011
Age : 60

Приветственно съобщение за реферали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приветственно съобщение за реферали   Приветственно съобщение за реферали I_icon_minitime2/12/2011, 18:43

Нафта, направете нов форум: МЕНТОРИ (или нещо подобно) и да сложим тази тема като лепкава там. Също така там можем да добавим 2-та други текста дето ги измислихме за рекламата. Можем и в отделна тема да вкараме и линковете към ю-туб филмчетата. Надявам се скоро да излязат и други помощни материали за менторите. Отделен форум ми се вижда добра идея? Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Приветственно съобщение за реферали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приветственно съобщение за реферали   Приветственно съобщение за реферали I_icon_minitime2/12/2011, 19:55

И какво ще има в този форум "ментори" ?

По-скоро измислете как да напълним темата ЧЗВ/Наръчници
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Приветственно съобщение за реферали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приветственно съобщение за реферали   Приветственно съобщение за реферали I_icon_minitime4/12/2011, 15:12

И на мене ми се вижда добра идея, защото на мене ми харесва, всичко да си има категория и да е подредено, но от друга страна, да стои празно (както стояха празни форумите на отрядите) ...

Ама оставете сега това, да минем към по-важното... дайте, ако някой има по-добра идея за текст, да я предлага и да изберем по-доброто(аз не виждам, какво има да му се подобрява на текста, но нищо) И като изберем текста, правя един google docs пъхам го там, и слагам линк и обяснения в онзи другия google docs, дето е всичко събрано накратко за менторите... идеята е в тоя google docs, дето е всичкото да напъхаме всичко необходимо и за да е по-прегледно повечето неща да са на отделен документ, просто да има линк към тях, та да не се налага на всеки поотделно да обясняваме и т.н., просто даваме линк към документа и това е...

В момента този документ, представлява това - http://tinyurl.com/ukazaniq
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приветственно съобщение за реферали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приветственно съобщение за реферали   Приветственно съобщение за реферали I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приветственно съобщение за реферали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съобщение за новите играчи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
E-sim Bulgaria :: Обща категория :: Общи приказки-
Идете на: