ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.

Go down 
+3
Kaizen
Pachosan
MAD_MAX
7 posters
АвторСъобщение
MAD_MAX
Congress
MAD_MAX


Име в играта : Mihail Dimitrov
Posts : 8
Join date : 25.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime21/11/2011, 17:29

1.Да ми пратите съобщение на лично в играта на ник (Mihail Dimitrov) с вашата презентация . Презентацията трябва да съдържа отговор на следния въпрос:
-Защо точно вас трябва да избера и как ще помогнете на есим-държавата ни?
2.Ден преди изборите , ако имате вестник , ако не ще го пуснем от моя , да пуснете вашата презентация на аудиторията , за да я преосмислят и съответно да имате по-голяма възможност за печелене на депутатското място.
3.Искам темата да бъде написана грамотно (За мен няма значение дали депутатът е в играта или е в истинския живот , а и все пак един човек , като види темата ви и ще си каже : -Ех , най-после някой който се кандидатира за депутат и може да пише грамотно , ще гласувам за него! ).
4.Хора , които са чужденци изобщо да не ми пишат за кандидатура , чужденци НЕ избирам за депутати!
5.Злато няма да ви искам за кандидатура и изобщо не се опитвайте да ме подкупвате със злато.Този който се опита съответно ще чака другия лидер да го избере.
6.Пожелавам успех на кандидатите на партия ВИП , а и на другите разбира се Smile !

Върнете се в началото Go down
Pachosan
Congress



Име в играта : Pachosan
Posts : 34
Join date : 16.10.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime21/11/2011, 17:43

Презентация

Явно малко съм изпреварил събитията, за което се извинявам Wink Просто видях, че тук няма тема, даже мислех да пускам, но не ми остана време, защото ми свърши обедната почивка и закъснявах за работа Wink
Върнете се в началото Go down
Kaizen

Kaizen


Име в играта : Kaizen
Posts : 20
Join date : 29.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime21/11/2011, 19:05

Подобно на Pachosan, и аз малко поизпреварих събитията но ще пиша и лично както е реда.
Върнете се в началото Go down
Fantasmagor
Congress
Fantasmagor


Име в играта : Fantasmagor
Posts : 19
Join date : 21.10.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime21/11/2011, 20:05

Презентация

Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
denaro
Congress
denaro


Име в играта : AUDAN
Posts : 33
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime21/11/2011, 21:21

Изпратих личното съобщение, утре ще пусна и статия. Успех на всички и нека повече хора влезнат, защото хората от партията са стабилни момчета с мозък в главата Smile
Върнете се в началото Go down
vladifetfov

vladifetfov


Име в играта : vladifetfov
Posts : 48
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime22/11/2011, 12:52

Както виждам имаше вестник! Можеше да съобщиш и на хората, които не влизат всеки ден във форума, че трябва да напишат ПРЕДСТАВЯНЕ на кандидатурата си!(Презентация е чуждица, която въобще не харесвам, как може да искаш да си народен представител и да ми говориш с чуждици?)

EDIT:Съжалявам за малко високия си тон, просто ме бяха ядосали. Smile
Върнете се в началото Go down
Kaizen

Kaizen


Име в играта : Kaizen
Posts : 20
Join date : 29.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime23/11/2011, 04:27

Vladi, този форум съществува почти от началото и макар че не се посещава от всеки играч, всеки с поне малко сериозност с кандидатурата си(пък и не само) би трябвало да се е регнал и да хвърля око. С други думи,това се явява като един вид тест за активност.

Върнете се в началото Go down
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime23/11/2011, 12:31

vladi, идеята на Мишо е много добра... на мен лично ми писна... Щом все още не знаят, че съществувва форум, значи не стават за депутати, това е!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.   Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изисквания към кандидат-депутатите на ВИП партията.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изисквания към кандидат-депутатите на V.I.P.
» Чат канал на партията в ирк!
» [VIP] Кандидат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
E-sim Bulgaria :: Политика :: VIP-
Идете на: