ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Конституция

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Garabeda
Admin
Garabeda


Posts : 220
Join date : 24.09.2011

Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Конституция   Конституция I_icon_minitime24/9/2011, 07:11

Що е то Конституция и има ли тя почва у е-сим България.

Моля давайте своите предложения към депутатите тук, за да може в кратки срокове да изработим и вкараме в действие една базова конституция, която да е основа за всички "поколения" депутатите и граждани в бъдеще!
Върнете се в началото Go down
https://esimbg.forumotion.com
pyromaniac
Congress
pyromaniac


Име в играта : Pyromaniac
Posts : 159
Join date : 24.09.2011

Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конституция   Конституция I_icon_minitime25/9/2011, 23:43

Като за начало трябва да се има в предвид следните точки при оформянето на конституцията.

1) Всички военни са длъжни да информират прекия си командващ при нужда да отсъстват за повече от 1 ден от играта.
2) Всички граждани са длъжни да пазят името на Родината ( това важи с най-голяма сила за народните избранници )
3) Недопостимо е при нужда от ударна сила в жизнено важни за страната битки, да се взема участие в странични, само и единствено с идеята за медал.
4) Никой от народните представители няма право да пуска закон без предварителното обосноваване на причините, поради които иска да го прокара ТУК във форома на парламента.
5) Президента е длъжен да съгласува с депутатите всяко едно действие засягащо преко или коствено интересите на е-сим България.

За сега това е от мен, нека всеки добави с каквото прецени. Надявам се в рамките на няколко дни да въведем една достатъчно добре оформена система, която всеки един ще бъде длъжен да съблюдава.
Върнете се в началото Go down
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конституция   Конституция I_icon_minitime26/9/2011, 13:51

и първо и най-важно правила сБългария ПРЕДИ ВСИЧКО, защото засега по нищо не показвате това... карате се за всевъзможни глупости, през 5 часа пускате импийчмънт, а през това време губим територии... много е готино да го правите това Smile
Върнете се в началото Go down
Ivo Arandur

Ivo Arandur


Име в играта : Ivo Arandur
Posts : 9
Join date : 24.09.2011

Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конституция   Конституция I_icon_minitime26/9/2011, 16:16

Bruken написа:
и първо и най-важно правила сБългария ПРЕДИ ВСИЧКО, защото засега по нищо не показвате това... карате се за всевъзможни глупости, през 5 часа пускате импийчмънт, а през това време губим територии... много е готино да го правите това Smile

+1

ей в една игра да сме абсолютни лидери, но не - ние ще се изхитрим отвътре да се саботираме Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
pyromaniac
Congress
pyromaniac


Име в играта : Pyromaniac
Posts : 159
Join date : 24.09.2011

Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конституция   Конституция I_icon_minitime26/9/2011, 16:45

Ако някой си е направил труда да прочете предизборното ми издание на вестника ще го знае. Очаквах го, защото сме българи и не се учим от грешките в историята си.

Аз продължавам да се въздържам по въпроса с втория импиичмант, защото почва да ми омръзва да ме поставят пред свършен факт, по конкретен въпрос, без никакви обосновки или предложени решения.

В момент като този, свалянето на президента, избирането на нов, наново оформяне на отчети, предаване на Орг, сформиране на военно командване, съставяне на кабинет ( ЗАБЕЛЕЖКА КЪМ ГАРО - все още няма кабинет ). Докато това стане, аз виждам България здъфкана и изплюта от нашите съседи.
Върнете се в началото Go down
Bruken
Congress
Bruken


Име в играта : Bruken
Posts : 157
Join date : 24.09.2011

Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конституция   Конституция I_icon_minitime26/9/2011, 16:52

Гаро не е виновен, че няма кабинет... самото му избиране за президент стана много импулсивно, а за толкова кратко време не може да се намери хубав кабинет... попринцип е нужно поне 10 дни и за това, намирането на кабинет става преди изборите... какъв е смисъла, Гаро да сложи някакви индианци и да си мислим, че сме ОК, а то изобщо да не е така... кабинета в момента изообщо не е най-важното... по-важното е да сме дружни и да се оправят батаците с Тодоров ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конституция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конституция   Конституция I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Конституция
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
E-sim Bulgaria :: Обща категория :: Общи приказки-
Идете на: