ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Импийч на гарабеда!?

Go down 
АвторСъобщение
Bruken
Congress

Име в играта : Bruken

ПисанеЗаглавие: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 15:08

Какво се случва тука? Някой ще каже ли? http://e-sim.org/law.html?id=1638 Shocked
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
pyromaniac
Congress

Име в играта : Pyromaniac

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 16:00

И аз пуснах в депутатската секция тема по въпроса. Искам да чуя точно и ясно становищата на всеки депутат от двете страни на досега гласувалите.

Без да съм наясно с причините за пускане на даден закон, независимо за какво е той, аз няма да дам своя глас в никоя полза ( това важи за импиичмънта, това важи и за всеки един закон който ще се пуска).

Идеята на този форум е да има комуникация между депутатите с цел всеки да си каже мнението, забележките, становищата и едва тогава да се пускат закони за гласуване, независимо с какво са свързани.
vladifetfov

Име в играта : vladifetfov

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 16:07

Чакаме статия от Гаро Wink
pyromaniac
Congress

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 16:15

До колкото разбрах проблема идва от части заради Орг. Ясно ми е, че там има и винаги ще има търкания, за това си позволих да се обърна към админа, ще постна своето писмо и очаквам отговор от негова страна. Надявам се, че всички ще се съгласите с казаното от мен към админа и с предложенията, които съм отправил.
pyromaniac
Congress

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 16:18

Код:
Hello dear administrator, it will be the best if we can do real time comunication like chat or skype, but hope the ingame mails will be good enough.

In Bulgaria right now there are few clashes of interests and doubts around the Bulgarian Org.

I`ll write down first the reasons for that problems, then will write the ways of solving them, on the way i see it:

1) Only the president have access to the Org. Even being president, you cant be 24/7 online, still in moments of war, there is needed access to national military suplyes to be delivered to the army.

2) There are doubts among the congress about the transfeers made by Org and the situation in it.

My sugestions:

1) To give an access to the Org to the President, Ministry of War, Ministry of Finansess.

2) Making it possibly to all congressman to see the Notification and Inventory / Money Sections of the Org.

That way it will be always possible to access the Org when needed for the country and in the same time will grant fully transparent view in the political live.

I`m hoping to get as soon as possible your comment about that letter.

Best wishes from Bulgaria / Pyromaniac - congressman of e-sim Bulgaria /.
pyromaniac
Congress

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 16:22

Аз самия няма да дам своя глас за никоя от двете страни докато:
- не бъде опоменато писмено причините довели до това гласуване
- не получа отговор от админа към моето писмо
- не съгласуваме нещата спрямо Орг и отговора на Админа

Необходимо е да има рабирателство, за да може да има качествено управление. Както съм писал и до Админа, непосилно е за един единствен човек да носи отговорността и да е винаги на линия, когато е необходим Орг. Но е немислимо да се даде достъп на повече от 1 човек, ако няма постоянна прозрачност на нещата, в противен случай всеки имащ достъп ще носи отговорност за прегрешенията на всички останали с достъп до Орг.

Надявам се, че всички вие, колеги от парламента разбирате правилно моето виждане по въпроса и причините, поради които запазвам мълчание в момента относно гласуването.
vladifetfov

Име в играта : vladifetfov

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 16:25

Хубаво съобщение, дано има положителен отговор. Иначе импийча е й заради това, че иска да маха отрядите и да има една обща армия, което ако е така е пълна малоумщина...
Garabeda
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   25/9/2011, 17:27

vladifetfov написа:
Чакаме статия от Гаро Wink

Аз чакам статия от Тотев Smile
Вижте профила на потребителя http://esimbg.forumotion.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Импийч на гарабеда!?   

Импийч на гарабеда!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1